Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Chris Nas

c.nas@lvvp.info Beleidsmedewerker

Paulien Peters

p.peters@lvvp.info Beleidsmedewerker

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Verfrissend en anders: het LVVP-congres 2022

Er is nog plek, dus meld u snel aan. We houden de kosten bewust laag: voor € 259 heeft u een inspirerende ...

Lees meer

Nieuwe pollvraag: wat zijn de regels voor asynchrone digitale zorg?

Wat is dat precies? Wat valt er wel en niet onder? En hoe declareert u asynchrone digitale zorg?

Lees meer

2 juni 2022: interactief webinar Hoe werk je samen in de regio?

Het webinar is exclusief voor k&j-leden van de LVVP en vindt plaats van 19-20.30 uur.

Lees meer