Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Annemarie van der Meer

a.vandermeer@lvvp.info Beleidsmedewerker

Michiel Schiffers

m.schiffers@lvvp.info Beleidsmedewerker
Bedrijfskundig adviseur
Specialist ROM
Administratieve lasten

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

De continuïteitsbijdrage voor vrijgevestigden in de ggz

Aanvullende informatie en rekenvoorbeeld toegevoegd aan het LVVP-coronadossier.

Lees meer

Update special inkoopbeleid zorgverzekeraars 2021

Special aangevuld met nieuwe informatie van zorgverzekeraars.

Lees meer

Face-to-face behandeling in de ggz nog niet op orde

Slechts bij iets meer dan de helft van de patiënten is de behandeling weer zoals voor de corona-uitbraak.

Lees meer