Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Chris Nas

c.nas@lvvp.info Beleidsmedewerker

Paulien Peters

p.peters@lvvp.info Beleidsmedewerker

Aty Palsenbarg

a.palsenbarg@lvvp.info Beleidsmedewerker

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Heeft u zich al aangemeld voor het LVVP-congres?

Wilt u zeker zijn van een toegangsbewijs, wacht dan niet te lang met aanmelden. Vol = vol!

Lees meer

Werk mee aan het onderzoek toegankelijke ggz voor mensen met een persoonlijkheidsstoornis

De Stuurgroep toegankelijkheid & wachttijden ggz wil graag de wachttijden verkorten. Help mee en vul de vragen

Lees meer

LVVP-kunstwedstrijd – Yayoi Kusama en de helende kracht van kunst

Deadline: 1 juli 2024. Doe ook mee aan de kunstwedstrijd! Ervaring is niet vereist!

Lees meer