Over de LVVP

Bureau

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Annemarie van der Meer

a.vandermeer@lvvp.info Beleidsmedewerker

Michiel Schiffers

m.schiffers@lvvp.info Beleidsmedewerker
Bedrijfskundig adviseur
Specialist ROM
Administratieve lasten

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Reactie van de NZa op meldingen over de generieke afslagen

De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) heeft flink wat meldingen ontvangen van vrijgevestigde zorgaanbieders over

Lees meer

Kerstsluiting LVVP-bureau

Van 20 december 2019 t/m 5 januari 2020 is het LVVP-bureau gesloten.

Lees meer

Reminder: korte leden-enquête over praktijkvoering

Heeft u de enquête nog niet ingevuld? Dan vragen wij u om dat alsnog te doen. We hebben de ...

Lees meer