Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Chris Nas

c.nas@lvvp.info Beleidsmedewerker

Paulien Peters

p.peters@lvvp.info Beleidsmedewerker

Aty Palsenbarg

a.palsenbarg@lvvp.info Beleidsmedewerker

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Het webinar van 9 april over doelen stellen zit vol!

Gisterenavond zaten we al op meer dan 100 aanmeldingen en dus zit het webinar vol.

Lees meer

LVVP-congres 4 oktober 2024: keynote sprekers bekend!

Als keynote sprekers zullen optreden prof. dr. Maartje Schoorl en Jurrien Hamer, filosoof en jurist.

Lees meer

Toeslag psychodiagnostiek: wanneer kunt u deze nieuwe prestatie declareren?

Ook in setting 1 (vrijgevestigden, ambulant kwaliteitsstatuut sectie II) kan de toeslag worden gedeclareerd, m

Lees meer