Over de LVVP

Bureau

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Michiel Schiffers

m.schiffers@lvvp.info Beleidsmedewerker
Bedrijfskundig adviseur
Specialist ROM
Administratieve lasten

Suzanne Stomp

s.stomp@lvvp.info Beleidsmedewerker
Visitatiecommissie
Kwaliteit
Jeugd-ggz

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Dirk de Wachter key note spreker op LVVP-congres

In België is hij al jaren een bekende verschijning op podia en in de media. Ook in Nederland timmert hij ...

Lees meer

Uitnodiging ledenvergadering 26 juni 2019

Op 26 juni 2019 is er een LVVP-ledenvergadering. U bent van harte uitgenodigd om hieraan deel te nemen!

Lees meer