Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Michiel Schiffers

m.schiffers@lvvp.info Beleidsmedewerker
Bedrijfskundig adviseur
Specialist ROM
Administratieve lasten

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

LVVP start helpdesk zorgprestatiemodel voor vrijgevestigde ggz-professionals

Heeft u een vraag over het zorgprestatiemodel? Stel deze dan aan de helpdesk van de LVVP over het zorgprestati

Lees meer

VG VIPP: informatiekaart en webinars over digitalisering van de zorg

De komende periode zal het programmabureau VG VIPP u informeren over het werken met een epd.

Lees meer

Persbericht – LVVP luidt opnieuw noodklok over contractering jeugd-ggz door gemeenten

Nederlandse gemeenten moeten dit jaar een nieuwe aanbesteding in de jeugd-ggz uitvoeren. Ons bereiken in toene

Lees meer