Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel, m.u.v. foto Chris Nas en Paulien Peters):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Chris Nas

c.nas@lvvp.info Beleidsmedewerker

Paulien Peters

p.peters@lvvp.info Beleidsmedewerker

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Stuur uw ingevulde simulatietool in!

We weten dat het een flinke klus is. Maar het belang is groot.

Lees meer

Caresq verzekerden in behandeling? Vraag voor 1 augustus verhoging omzetplafond bij VGZ!

Heeft u uw omzetplafond bijna bereikt bij VGZ? En behandelt u Caresq verzekerden? Vraag dan voor 1 augustus

Lees meer

Zomerrooster telefonische bereikbaarheid LVVP-bureau

Van 26 juli tot en met 26 augustus zijn we van ma-do tussen 10-13 uur telefonisch bereikbaar.

Lees meer