Over de LVVP

Bureau

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Michiel Schiffers

m.schiffers@lvvp.info Beleidsmedewerker
Bedrijfskundig adviseur
Specialist ROM
Administratieve lasten

Suzanne Stomp

s.stomp@lvvp.info Beleidsmedewerker
Visitatiecommissie
Kwaliteit
Jeugd-ggz

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Reminder: korte leden-enquête over praktijkvoering

Heeft u de enquête nog niet ingevuld? Dan vragen wij u om dat alsnog te doen. We hebben de ...

Lees meer

Nieuwe cliëntenfolder 2020

Wat komt er kijken bij een behandeling in de vrijgevestigde ggz-praktijk? Dit heeft de LVVP overzichtelijk op

Lees meer

NZa gaat algemene kortingspercentages door zorgverzekeraars onderzoeken

Afslagpercentages tot wel 20% (!) heel normaal voor vrijgevestigden.

Lees meer