Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel, m.u.v. foto Chris Nas en Paulien Peters):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Chris Nas

c.nas@lvvp.info Beleidsmedewerker

Paulien Peters

p.peters@lvvp.info Beleidsmedewerker

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

Onze vrees wordt bewaarheid: tarieven in 2022 flink lager

Vandaag publiceren we de derde versie van het LVVP-contractenoverzicht exclusief voor onze leden op Mijn LVVP.

Lees meer

Oplossing voor zorgaanbieders met zowel CB- als NOW-regeling

Heeft u vanwege de coronacrisis zowel de CB-regeling als de NOW-regeling aangevraagd? Lees dan even verder

Lees meer

Meld u nu alvast aan voor de ledenvergadering op 17 november 2021

Meld u snel aan voor de alv en het voorafgaande feestje voor vertrekkend plv. directeur Dick Nieuwpoort!

Lees meer