Over de LVVP

Bureau

Het bureau van de LVVP is als volgt samengesteld (fotograaf Ivar Pel, m.u.v. foto Chris):

Judith Veenendaal

j.veenendaal@lvvp.info Directeur

Dick Nieuwpoort

d.nieuwpoort@lvvp.info Plaatsvervangend directeur
Landelijk & strategisch beleid
Zorgcontractering
Jeugd-ggz
Opleidingen

Michiel Schiffers

m.schiffers@lvvp.info Beleidsmedewerker
Bedrijfskundig adviseur
Specialist ROM
Administratieve lasten

Chris Nas

c.nas@lvvp.info Beleidsmedewerker

Paulien Peters

p.peters@lvvp.info Beleidsmedewerker

Tineke Ruijl

t.ruijl@lvvp.info Beleidsondersteuner
Jeugd-ggz
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Ruth Bakker

r.bakker@lvvp.info Beleidsondersteuner en redacteur
Nieuwsvoorziening
Wet- en regelgeving
Klachtenregeling
Congres

Sacha Wammes

s.wammes@lvvp.info Secretariaat & ledenadministratie
Workshop
Aanvraag folders

Mariska Koperdraad

m.koperdraad@lvvp.info Secretariaat & visitatie

Recent nieuws

1 juni 2021: LVVP-webinar over simulatie zorgprestatiemodel

Leer hoe het zorgprestatiemodel werkt en hoe u de financiële impact berekent op uw praktijk.

Lees meer

Zorgprestatiemodel: webinars, simulatietool en eigen risico patiënten

In dit artikel vindt u het laatste nieuws over het zorgprestatiemodel (zpm).

Lees meer